Фікус Бокальчатоприлистниковий (Ф. Циатистипула) Кімнатна рослина h=25-40 див. Ø=P9





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кімнатні рослини: Фікус Бокальчатоприлистниковый
Назва лат.: Ficus Cyathistipula
Синоніми назви: Фікус Бокальчатоприлистниковый, Фікус Циатистипула, Африканський інжир.
Швидко зростаючий, активно розгалужених фікус. Листя 7 см в ширину, до 20 см в довжину, розташовані по спіралі на черешках 3-4 див.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вологість повітря | Помірна |
| Група рослини | Декоратівнолістяні |
| Легкість вирощування | Для початківців |
| Освітлення | Півтінь |
| Рід рослини | Фікус |
| Додаткові характеристики | |
| Висота горщика | 10 см |
| Висота рослини | 30 см |
| Довжина горщика | 10 см |
| Матеріал горщика | Пластик |
| Ширина горщика | 10 см |
- Ціна: 184,99 ₴

